lifeco-logoTHE LIFE CO

The LifeCo, Türkiye’de well-being/ well-aging, sağlıklı yaşama destek, hastalıklardan korunma ve destek alanlarında hizmet veren ilk ve tek organizasyondur.

THE LIFECO’NUN HİKAYESİ, KURUCUMUZUN DETOKSU KEŞFEDEREK, BU KEŞİFLE BEKLEMEDİĞİ FAYDALAR ELDE ETMESİ VE BU DENEYİMLERİNİ HERKESLE PAYLAŞMAK İSTEMESİYLE BAŞLADI.

KURUCUMUZ ERSİN PAMUKSÜZER, HIZLI ADIMLARLA İLERLEDİĞİ İŞ HAYATINDA BAŞARILI ANCAK BİR O KADAR DA HIZLI VE AŞIRI YOĞUN TEMPOLU BİR 20 YIL GEÇİRDİ. 50 YAŞINA GELDİĞİNDE HAYATINDA İLK KEZ BİR DETOKS PROGRAMINA KATILDI. BU PROGRAMIN ARDINDAN KENDİSİNİ ESKİYE GÖRE ÇOK DAHA İYİ HİSSETTİĞİNİ FARK ETTİ.

life-co-2

tas-spa

ÖNCELİKLE ÇOK DAHA İYİ GÖRÜNÜYORDU. ENERJİSİ ARTMIŞ, FAZLA KİLOLARINI VERMİŞTİ. GÖZLERİ DAHA CANLI, CİLDİ DAHA PARLAKTI. SİNDİRİM SİSTEMİ VE UYKULARI DÜZENE GİRMİŞTİ. ZİHNİ AÇIKTI VE ÇOK DAHA OLUMLU BİR RUH HALİNE SAHİP OLMUŞTU.

BUNUN ÜZERİNE DÜNYADAKİ ALTERNATİF TEDAVİLER VE BUNLARIN ÜZERİNE KURULDUĞU FELSEFE ÜZERİNE DAHA FAZLA ARAŞTIRMA YAPMAYA BAŞLADI. VİPASSANA MEDİTASYONU YAPTI, BİR ÇOK ‘WELLNESS’ MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ, ALTERNATİF TEDAVİNİN FARKLI KONULAR ÜZERİNDE ÇALIŞTI.

TÜM BUNLARI YAPARKEN KENDİSINİ AİLESİNDEN, ARKADAŞLARINDAN VE TOPLUMDAN İZOLE ETMEDEN VE YAŞAM TARZINI DAHA SAĞLIKLI SEÇENEKLERLE BULUŞTURACAK BİR YOL ARIYORDU.

GÜNLÜK HAYATINDA, YEME VE EGZERSİZ ALIŞKANLIKLARINDA UFAK AYARLAMALAR YAPARAK GÖZLE GÖRÜLÜR DEĞİŞİMLER YAKALAYABİLECEĞİNİ VE DAHA SAĞLIKLI OLABİLECEĞİNİ FARK ETTİ. BU DEĞİŞİMİ AİLESİ VE ARKADAŞLARIYLA PAYLAŞTI, ONLAR DA KENDİ AİLELERİ VE ARKADAŞLARINA ANLATTILAR. BÖYLECE BU YENİ YAŞAM TARZI FİKRİ HIZLA BENİMSENMEYE BAŞLADI. SONUNDA, DAHA SAĞLIKLI BIR HAYATI KEŞFETMEKLE İLGİLENEN HERKESLE BU DENEYİMLERİNİ VE BİLGİLERİNİ PAYLAŞMAK İÇİN BİR KURUMSAL YAPI OLUŞTURMAYA KARAR VERDİ.

lifeco-spa-tas

spa mor

YAŞAM TARZINIZDAN FEDAKARLIKTA BULUNMADAN KENDİNİZİ ÇOK DAHA İYİ HİSSEDEBİLİRSİNİZ.
ÇÜNKÜ HERKESİN DAHA SAĞLIKLI BİR YAŞAM SÜRMEK İÇİN GÜNLÜK YAŞAMIYLA BÜTÜNLEŞTİREBİLECEĞİ İMKAN VE YÖNTEMLERE SAHİP OLMALARI GEREKTİĞİNE İNANIYORUZ. THE LİFECO’NUN HEDEFİ DAHA İYİ BİR YAŞAM TARZI İÇİN BAŞVURU KAYNAĞI OLMAK VE KENDİLERİNİ DAHA İYİ HİSSETMEK İSTEYENLERE BU YÖNDE İMKANLAR SAĞLAMAKTIR.

SAĞLIKLI YAŞAM YALNIZCA ‘SAĞLIKLI OLMAK’ YA DA ‘HASTA OLMAMAK’ DİYE TANIMLANAMAZ.
YAŞAMIMIZ BOYUNCA SAĞLIK DURUMUMUZ FARKLILIKLAR GÖSTERİR. KİMİ ZAMAN HASTANE BAKIMINA İHTİYAÇ DUYARIZ, KİMİ ZAMAN NORMAL HAYATIMIZI İDARE EDECEK KADAR SAĞLIKLIYIZDIR YA DA BİR SPORCU KADAR ‘FİT’ OLABİLİRİZ.

KENDİNİZİ İYİ HİSSETME HALİNİZİ 0’DAN 100’E KADAR DERECELENDİRİN.
İŞTE THE LİFECO SİZİN BU ÖLÇEKTEKİ PUANINIZI ARTIRMAYA YARDIMCI OLMAYI ÜSTLENİYOR.
BUNU DA, SEÇTİĞİNİZ GIDALARIN, İÇTİĞİNİZ SUYUN, SOLUDUĞUNUZ HAVANIN VE YAPTIĞINIZ EGZERSİZLERİN DAHA KALİTELİ VE FAYDALI OLMASINI SAĞLAYARAK GERÇEKLEŞTİRMEYİ HEDEFLİYOR.

75-25 KURALI
OPTİMAL SAĞLIĞA ULAŞMAK İÇİN EN DENGELİ YOL, 75-25 KURALINI İZLEMEKTİR. YANİ YAŞAMINIZIN EN AZ YÜZDE 75’İNDE DAHA SAĞLIKLI SEÇENEKLERİ TERCİH ETMEK VE KALAN YÜZDE 25’İNDE DE NORMAL YAŞAM STANDARTLARINI KORUMAK. BU KURALI TAKİP EDEREK BİLE, YAŞAM TARZINIZI TAMAMIYLA DEĞİŞTİRMEDEN KENDİNİZİ İYİ HİSSETME SEVİYENİZDE CİDDİ BİR DEĞİŞİKLİK FARK EDECEKSİNİZ.

lifeco-saglik

well-being

WELL-BEİNG VE 360° SAĞLIK ANLAYIŞI
THE LIFECO, BIR WELL-BEİNG ŞİRKETİ OLARAK 360° SAĞLIK YAKLAŞIMIYLA BİREYLERİN DAHA ZİNDE, DAHA ENERJİK VE DAHA KALİTELİ YAŞAMALARINA İMKAN SAĞLAMAKTADIR.
THE LIFECO’NUN WELL-BEİNG’I SAĞLAMA KONUSUNDA VERDİĞİ DESTEKLERİ 3 GRUPTA TOPLAYABİLİRİZ:
1- ÖNCELİKLE KİŞİLERİN VÜCUTLARINDAKİ TOKSIN BİRİKİMİNİ AZALTACAK HIZMETLER SUNAR.
2- ARDINDAN, YAŞAM BOYUNCA TOKSİN BİRİKİMİNİ SORUN OLUŞTURMAYACAK SEVİ YELERDE TUTMAK ÜZERE ÜRÜNLER VE BİLGİLENDİ RME SAĞLAR.
3- RAHATSIZLIKLAR OLUŞTUĞU TAKDİ RDE, ÇÖZÜMLERI IÇIN DESTEK VERİ R.

360 ° SAĞLıK
KİŞİYE ÖZEL TEDAVİ PROGRAMı
İYİLEŞMEYE DESTEK
WELL-AGİNG
EĞİTİM
BESLENME
BESİN TAKVİYELERİYLE DESTEK
EGZERSİZ VE ESNEKLİK
DETOKS (ARıNMA)
ZİHİN
GÜZELLİK
SPA
REHABİLİTASYON